Twoje dziecko jest dla nas najważniejsze!

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko właśnie do nas?

Zaczynamy od bezpiecznej i estetycznej przestrzeni, dodajemy codzienną dawkę otwartości i bliskości, dokładnie i cierpliwie mieszamy powoli dodając aktywności i dopiero wtedy angażujemy dziecko w czynności samoobsługowe, aby uzyskać efekt w postaci dziecka przygotowanego emocjonalnie i społecznie do wkroczenia w kolejny etap życia.

Zapisy

Jeśli przekonali się Państwo, że warto skorzystać z naszych usług, zachęcamy do zapisów do jednej z naszych pięciu placówek

Cennik

Czesne i wyżywienie

Czesne

pokrywa m.st. Warszawa​
1400 PLN miesiąc
  •  

Wyżywienie


15 PLN dzień
  •  

Pobyt dziecka

ponadwymiarowy
50 PLN rozpoczęte 60 min.
  •  
Organem prowadzącym wszystkie placówki Niepublicznego Żłobka „Pisklęta” jest Pisklęta sp. z o.o., co oznacza, że nasze żłobki są niepubliczne. Jednak dzięki podpisaniu umów z Urzędem m. st. Warszawy oferujemy Państwu miejsca, za które nie ponosicie opłat, gdyż cały koszt utrzymania miejsca ponosi za Państwa m.st. Warszawa. Nie dotyczy to jedynie wyżywienia, które opłacacie Państwo we własnym zakresie.

Rekrutacja do naszych żłobków trwa przez cały rok. Odbywa się wyłącznie w systemie rekrutacyjnym Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i na zasadach określonych w regulaminie opublikowanym przez Zespół Żłobków.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Jeżeli czekacie Państwo długo na miejsce w żłobku i tracicie cierpliwość, zachęcamy do zapisania się do placówki na Ursynowie, gdzie nadal mamy wolne miejsca.
Ważnym atutem tej lokalizacji jest dostęp do własnego placu zabaw.
W sytuacji, gdy Państwa dziecko zostało zakwalifikowane do jednego z naszych żłobków, prosimy o dostarczenie wniosku wydrukowanego z systemu rekrutacyjnego i podpisanego przez rodziców do tej placówki w ciągu 5 dni. Sugerujemy od razu skontaktować się z kierownikiem żłobka poprzez naszą infolinię, ponieważ kontakt ten będzie i tak niezbędny w celu umówienia się na weryfikację dokumentów i podpisanie umowy o korzystanie z usług Żłobka. Listę dokumentów niezbędnych do weryfikacji znajdziecie Państwo na dwóch ostatnich stronach Regulaminu rekrutacji.

Wyprawka

Rzeczy, które powinniście Państwo przygotować dziecku do żłobka – do przyniesienia w terminie określonym
przez Kierownika Żłobka
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.