Zapisy

Jeśli przekonali się Państwo, że warto skorzystać z naszych usług, zachęcamy do zapisów do jednej z naszych pięciu placówek

Cennik

Czesne i wyżywienie

Czesne

pokrywa m.st. Warszawa​
1400 PLN miesiąc
  •  

Wyżywienie

pokrywa klient
22,69 PLN dzień
  •  

Wszystkie nasze żłobki są niepubliczne, jednak dzięki podpisaniu umów z Urzędem m. st. Warszawy oferujemy Państwu miejsca, za które nie ponosicie opłat, gdyż cały koszt utrzymania miejsca ponosi za Państwa m.st. Warszawa. Nie dotyczy to jedynie wyżywienia, które opłacacie Państwo we własnym zakresie, zgodnie z wystawianym z góry dokumentem sprzedaży.

Rekrutacja do naszych żłobków trwa przez cały rok. Odbywa się wyłącznie w systemie rekrutacyjnym Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i na zasadach określonych w regulaminie opublikowanym przez Zespół Żłobków.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

W sytuacji, gdy Państwa dziecko zostało zakwalifikowane do jednego z naszych żłobków, prosimy o przesłanie drogą mailową informacji potwierdzającej przyjęcia miejsca dla dziecka w terminie 5 dni. W wiadomości zwrotnej dostaną Państwo wykaz niezbędnych dokumentów oraz instrukcję w jaki sposób można się umówić z kierownikiem żłobka na weryfikację dokumentów i podpisanie umowy.

Wyprawka

Rzeczy, które powinniście Państwo przygotować dziecku do żłobka – do przyniesienia w terminie określonym
przez Kierownika Żłobka